همیار مجازی

گلکسی نوت ۹ احتمالا سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش نخواهد داشت

گلکسی نوت ۹ :

 

سری گوشی های نوت سامسونگ همیشه گوشی های بسیار عالی و دوست داشتنی بوده اند که امسال هم سامسونگ با عرضه کردن گوشی گلکسی نوت ۸ دوباره ثابت کرد که بهترین گوشی هارا تولید میکند.

اخیرا شرکت چینی Vivo یک تکنولوژی جدید به دنیا اسمارت فون ها اضافه کرده است که آن هم سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش است. گوشی Vivo Apex دارای سنسور اثر انگشت بر روی صفحه نمایش است که همزمان میتواند دو انگشت را اسکن کند.

مدتی پیش شایعاتی پخش شد که گویا شرکت سامسونگ قصد دارد حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش را در گوشی گلکسی نوت ۹ معرفی کند، اما اخیرا تحلیلگران نزدیک به شرکت سامسونگ خبری را پخش کردند که ظاهرا شرکت سامسونگ برای استفاده از این فناوری در گوشی گلکسی نوت ۹ آماده نیست.

 

گلکسی نوت 9

یک تحلیلگر با نام KGI Securities هر وقت هر پیشبینی درمورد سامسونگ کرده است درست از آب درآمده است؛ میگوید شرکت سامسونگ به دلایل فنی نمی تواند از این تکنولوژی در گلکسی نوت ۹ استفاده کند.

در ماه آگوست ۲۰۱۷ همین تحلیلگر گزارش مشابهی درمورد گلکسی اس۹ و گلکسی اس۹ پلاس منتشر کرد.

هنوز خبری رسمی مبنی بر معرفی گلکسی نوت ۹ منتشر نشده است اما انتظار می رود یک سال بعد از تولید گلکسی نوت ۸ معرفی شود. درحال حاظر شرکت سامسونگ در بخش امنیت گوشی های خود تمرکز بیشتری را بر روی سنسور تشخیص چهره دارد.

شرکت های چینی در چند سال اخیر در صنعت تولید گوشی هوشمند پیشرفت های زیادی کرده اند که جالبترین و بهترین آن ها همین سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش است.

هنوز برای نتیجه گیری و حرف زدن درمورد گلکسی نوت ۹ زود است و همه انتظار دارند که گلکسی نوت ۹ یک طراحی متفاوت داشته باشد.

 

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.