همیار مجازی

فیسبوک گزینه Video Chat را در Messenger Lite برای اندروید اضافه می کند

برنامه ی Messenger فیسبوک:

یک برنامه کاربردی پیام رسانی (چت) از سوی شرکت فیسبوک برای تلفن‌ های همراه است که ارتباط آوایی و نوشتاری را فراهم می‌کند. این پیام‌ رسان این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا با دوستانش در فیسبوک چت و گفتگو کند.

 

فیسبوک

 

شرکت فیسبوک یک برنامه به نام Messenger طراحی کرده است که برای چت کردن است. Facebook یک نسخه سبک تر از برنامه مسنجر خود عرضه کرده است که نام آن Messenger Lite است. شرکت فیسبوک جدیدا تصمیم گرفته است که قابلیت تماس ویدیویی را به این برنامه اضافه کند تا این برنامه پرکاربرد تر شود.

مسنجر لایت

نسخه ی اصلی برنامه مسنجر دارای قابلیت های زیادی است. نسخه Lite این برنامه که یک نسخه ضعیف تر و کم حجم تر است، امکانات کمتری دارد.

اضافه شدن Video Chat به Messenger Lite باعث می شود که این برنامه کامل تر شود. درحال حاضر نسخه ی لایت دارای امکاناتی ازجمله: ارسال متن ، ارسال عکس و فیلم، ارسال لینک و همچنین تماس های صوتی است.

برای استفاده از تماس دیدیوی ابتدا باید نام فردی را که میخواهید با او تماس بگیرید را پیدا کنید سپس در بالای صفحه بر روی نماد تماس ویدیویی کلیک کنید و با فرد مورد نظر تماس ویدیویی برقرار کنید.

تماس ویدیویی در برنامه مسنجر لایت

 

برنامه Messenger Lite همانطور که اشاره شد دارای حجم کمی است. این برنامه حتی با اضافه شدن تماس ویدیویی نیز زیر ۱۰ مگابایت حجم دارد. نصب و راه اندازی این برنامه خیلی سریع انجام میشود که دلیل آن هم حجم پایین آن است. قابلیت تماس ویدیویی فقط در نسخه ی Messenger Lite  وجود دارد و فعلا فقط برای اندروید در دسترس است.

 

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.