همیار مجازی

به روز رسانی گوگل اسیستنت با فرمان ها و قابلیت های جدید

به روز رسانی گوگل اسیستنت با فرمان ها و قابلیت های جدید

 

به روز رسانی گوگل اسیستنت با فرمان ها و قابلیت های جدید

گوگل اسیستنت

گوگل همچنان با قدرت به بالابردن کیفیت قابلیت های دستیار هوشمند خود ادامه می دهد تا تجربه کاربری بهتری را برای کاربرانش به وجود بیاورد. بر همین مبنا به تازگی نسخه ی جدیدی برای گوگل اسیستنت منتشر شده که قرار است تا پایان این هفته و برای اولین بار در کنفرانس South by Southwest که در آستین شهر تگزاس برگزار می شود، به نمایش در آید.

 

Custom Device Actions

به نظر می رسد که از این هفته و به کمک قابلیتی تازه برای عملکرد های های گوگل اسیستنت با نام Custom Device Actions ، سازندگان دیوایس های هوشمند می توانند گوگل اسیستنت را برای اجرای بعضی فرمان ها در محصولات خود شخصی سازی کنند.

این موضوع به معنای آن است که دستیار دیجیتالی گوگل به زودی می تواند بسته به تصمیم سازندگان دیوایس های هوشمند از پس کارهایی بر بیاید که در حالت عادی نمی توانست، به عنوان مثال کنترل ماشین لباسشویی و هر وسیله دیگر برای خانه های هوشمند را بر عهده بگیرد.

به علاوه ، گوگل اعلام کرده که کاربران به زودی می توانند در اعلانات فعالیت های مورد توجه خود در گوگل اسیستنت مشترک شوند. این امر به کاربران اجازه می دهد که بتوانند سوژه های مورد علاقه خود مثل افت و خیز ارزش سهام در بازار بورس ، اخبار فوری، خبرهای ورزشی و … را سریع تر دنبال کنند.

 

google_assistant

 

پخش موزیک

همچنین اکشن های گوگل اسیستنت حالا از پخش موزیک در اسپیکرهای هوشمند و دیوایس های اندرویدی پشتیبانی میکند. این فناوری بدان معناست که کاربران گوگل اسیستنت حالا می توانند تجربیات صوتی بیشتر و بهتری از این دستیار هوشمند دیجیتالی داشته باشند.

 

google-home-google-assistant

 

 

همچنین ببینید…

گوگل شخصیت دوست داشتنی ماریو را روی نقشه گذاشت

گوگل سرویس Paypal و Wallet را با نام Google Pay ادغام می کند.

گوگل با معرفی اپلیکیشن ANDROID MESSAGES به رقابت با آی مسج اپل رفت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.