همیار مجازی

نسخه ی جدید مرورگر سامسونگ – افزایش سرعت و بهبود عملکرد

نسخه ی جدید مرورگر سامسونگ – افزایش سرعت و بهبود عملکرد

-samsung-internet-browser-7-2

 

مرورگر سامسونگ

مرورگر وب سامسونگ برای اندروید با دریافت آنسخه ی بروز شده ی جدید، حالا کیفیت و سرعت خود را ارتقا داده است. از مهم ترین تغییرات نسخه ۷٫۲ مرورگر سامسونگ ( Samsung Internet Browswer ) می توان به ارتقای سرعت موتور رندرینگ آن اشاره کرد.

کرومیوم M59 به غیر از افزایش عمومی سرعت مرورگر در اجرا و بارگذاری وبسایت ها، ارتقای گرافیکی و اجرای نرم و روان بازی های آنلاین را تضمین خواهد کرد. اما به جز این حالت مرور امن هم به مرورگر سامسونگ اضافه شده تا وقتی وارد سایت های مشکوک یا حاوی بدافزار می شوید شما را از این موضوع آگاه کرده و نسبت به خروج از آن ها هشدار بدهد.

 

 

افزودن وبسایت ها به صفحه خانه

یکی دیگر از قابلیت های نسخه جدید، اضافه شدن آیکن «افزودن وبسایت ها به صفحه خانه» برای اپلیکیشن های تحت وب است. به غیر از این یک حالت مطالعه برای خواندن مقالات هم به مرورگر اضافه شده و به غیر از این خود مرورگر نیز برای اجرای روان و بدون افت سرعت برای دیوایس های دارای ۱ گیگابایت رم یا کمتر بهینه سازی شده است.

 

مرورگر سامسونگ 7.2

 

قابلیت هایی که به آن ها اشاره کردیم، فعلا در مرحله تست بتا قرار دارند اما می توان انتظار داشت که به زودی برای نسخه پایدار اپلیکیشن نیز منتشر شوند. با این وجود تا آن موقع می توانید نسخه بتای اپلیکیشن را از گوگل پلی دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که مرورگر سامسونگ فقط قابل اجرا روی دیوایس های ساخته این شرکت نیست و همه اندرویدی ها می توانند آن را روی دیوایس های مبتنی بر اندروید ۵٫۰ لالی پاپ به بعد اجرا نمایند.

 

همچنین ببینید…

آیا شرکت سامسونگ ایده AR Emoji را از شرکت اپل گرفته است؟

سامسونگ اسمارت ویو | Samsung Smart View Introduction

سامسونگ می خواهد با استفاده از الگوهای جریان خون، شما را شناسایی کند

معرفی اپلیکیشن بیکسبی سامسونگ | SAMSUNG Bixby app

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.