همیار مجازی

به روزرسانی iOS ۱۳ روی تغییر طراحی صفحه خانگی و آیپد تمرکز دارد

به روزرسانی iOS ۱۳ روی تغییر طراحی صفحه خانگی و آیپد تمرکز دارد

به روزرسانی iOS ۱۳ - همیار مجازی

 

قابلیت های احتمالی به روزرسانی iOS ۱۳

«مارک گورمن» تحلیلگر سرشناس بلومبرگ اخیرا توییتی را در رابطه با قابلیت های احتمالی iOS ۱۳ منتشر کرده است.

iOS ۱۱ با معرفی اپ Files، داک بهبود یافته، اپ سویچر جدید، پشتیبانی از درگ اند دراپ و قابلیت هایی نظیر Instant Markup و Instant Notes برای پنسل روی آیپد متمرکز بود. به گفته گورمن به روزرسانی سال آینده سیستم عامل اپل نیز از کد Yukon برخوردار بوده و روی آیپد متمرکز خواهد بود.

از میان به روزرسانی های در نظر گرفته شده برای آیپد می توان به باز طراحی صفحه خانگی iOS ۱۳ ، اپلیکیشن Files و قابلیت های پنسل اشاره کرد.

اگر پیش بینی های گورمن درست از آب درآید، اپل قابلیت تب های درون برنامه ای برای باز کردن پنجره های مختلف از یک برنامه در حالت Split View را به این نسخه اضافه می کند. گورمن در پاسخ به سوالات کاربران مدعی شده برخی از این ویژگی ها به آیفون نیز خواهند آمد.

 

شایعات به روزرسانی iOS ۱۳

بر اساس شایعات موجود برخی از این قابلیت ها قرار بود به iOS ۱۲ اضافه شوند اما اپل ترجیح داده روی بهبود کارایی و امنیت تمرکز کند.

 

به روزرسانی iOS ۱۳ - همیار مجازی

اگر اپل طبق برنامه پیش برود انتظار داریم iOS ۱۲ در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC: World Wide Developers Conference) معرفی شود؛ کنفرانسی که تاریخ برگزاری آن ۴ تا ۸ ژوئن (چهاردهم تا هجدهم خرداد) برنامه ریزی شده است.

از قابلیت های در نظر گرفته شده برای iOS ۱۲ می توان به کاراکترها و واسط کاربری انیموجی جدید، پشتیبانی از فیس تایم برای انیموجی، ابزارهای کنترل والدین بهبود یافته، ابزار Digital Health جدید، اپ Stocks بهبود یافته و پشتیبانی از بازی های واقعیت افزوده چند نفره اشاره کرد.

طی چهار سال گذشته اپل iOS را در هفته‌ی دوم ماه سپتامبر به طور عمومی منتشر کرده، بنابراین انتظار می‌رود تاریخ عرضه‌ی iOS ۱۲ روز سه‌شنبه، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۸ (برابر با ۲۷ شهریور) باشد.

 

همچنین ببینید…

iOS 11.3-The 7 best new features | ویژگی های نسخه جدید آی او اس

تاخیر به روزرسانی iOS در ۲۰۱۸ :جهت بهبود عملکرد و کیفیت!

معرفی بهترین اپلیکیشن های سلفی برای ios و اندروید

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.