همیار مجازی

برنامه کامل و زمان بندی دقیق جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

برنامه کامل و زمان بندی دقیق جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 

جام جهانی 2018 - همیار مجازی

 

با انجام قرعه کشی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، برنامه کامل مرحله گروهی این رقابت ها هم مشخص شد.

رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ از ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر برگزار خواهد شد و برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

گروه A

روسیه- عربستان- مصر- اروگوئه

۲۴ خرداد

روسیه-عربستان (ساعت ۱۸:۳۰)

۲۵ خرداد

مصر- اروگوئه (ساعت ۲۰:۳۰)

۲۹ خرداد

روسیه- مصر (ساعت ۲۱:۳۰)

۳۰ خرداد

اروگوئه- عربستان (ساعت ۱۸:۳۰)

۴ تیر

روسیه- اروگوئه (ساعت ۱۷:۳۰)

مصر-عربستان (ساعت ۱۷:۳۰)

گروه B

پرتغال- اسپانیا-ایران- مراکش

۲۵ خرداد

مراکش-ایران (ساعت ۱۸:۳۰)

پرتغال- اسپانیا (ساعت ۲۱:۳۰)

۳۰ خرداد

پرتغال- مراکش (۱۵:۳۰)

ایران-اسپانیا (۲۱:۳۰)

۴ تیر

ایران-پرتغال (ساعت ۲۱:۳۰)

اسپانیا-مراکش (۲۱:۳۰)

گروه C

فرانسه-پرو- دانمارک-استرالیا

۲۶ خرداد

فرانسه- استرالیا (ساعت ۱۳:۳۰)

پرو-دانمارک (ساعت ۱۹:۳۰)

۳۱ خرداد

دانمارک-استرالیا (ساعت ۱۷:۳۰)

فرانسه- پرو (ساعت ۲۰:۳۰)

۵ تیر

دانمارک-فرانسه (ساعت ۱۷:۳۰)

استرالیا-پرو (ساعت ۱۷:۳۰)

گروه D

آرژانتین-ایسلند-کرواسی-نیجریه

۲۶ خرداد

آرژانتین-ایسلند (ساعت ۱۶:۳۰)

کرواسی-نیجریه (ساعت ۱۷:۳۰)

۳۱ خرداد

آرژانتین-کرواسی (ساعت ۲۱:۳۰)

۱ تیر

نیجریه-ایسلند (ساعت ۱۸:۳۰)

۵ تیر

نیجریه-آرژانتین (ساعت ۲۱:۳۰)

ایسلند-کرواسی (ساعت ۲۱:۳۰)

گروه E

برزیل- سوئیس-کاستاریکا-صربستان

۲۷ خرداد

کاستاریکا-صربستان (ساعت ۱۹:۳۰)

برزیل- سوئیس (ساعت ۲۱:۳۰)

۱ تیر

برزیل- کاستاریکا (ساعت ۱۵:۳۰)

سوئیس-صربستان (ساعت ۱۷:۳۰)

۶ تیر

برزیل-صربستان (ساعت ۲۱:۳۰)

سوئیس-کاستاریکا (ساعت ۲۱:۳۰ )

گروه F

آلمان-مکزیک- سوئد- کره جنوبی

۲۷ خرداد

آلمان-مکزیک (ساعت ۱۸:۳۰)

۲۸ خرداد

سوئد-کره جنوبی (ساعت ۱۵:۳۰)

۲ تیر

کره جنوبی- مکزیک (ساعت ۱۸:۳۰)

آلمان- سوئد (ساعت ۲۱:۳۰)

۶ تیر

آلمان-کره جنوبی (ساعت ۱۷:۳۰)

مکزیک- سوئد (ساعت ۱۷:۳۰)

گروه G

بلژیک-پاناما-تونس- انگلیس

۲۸ خرداد

بلژیک-پاناما (ساعت ۱۸:۳۰)

تونس-انگلیس (ساعت ۲۱:۳۰)

۲ تیر

بلژیک-تونس (ساعت ۱۵:۳۰)

۳ تیر

انگلیس-پاناما (ساعت ۱۵:۳۰)

۷ تیر

بلژیک- انگلیس (ساعت ۲۱:۳۰)

پاناما-تونس (ساعت ۲۱:۳۰)

گروه H

لهستان-سنگال- کلمبیا- ژاپن

۲۹ خرداد

کلمبیا-ژاپن (ساعت ۱۵:۳۰)

لهستان-سنگال (ساعت ۱۸:۳۰)

۳ تیر

ژاپن-سنگال (ساعت ۲۰:۳۰)

کلمبیا-لهستان (ساعت ۲۱:۳۰)

۷ تیر

ژاپن-لهستان (ساعت ۱۷:۳۰)

کلمبیا-سنگال (ساعت ۱۷:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی:

۹ تیر

بازی شماره ۴۹: تیم اول گروه A- تیم دوم گروه B

بازی شماره ۵۰: تیم اول گروه C- تیم دوم گروه D

۱۰ تیر

بازی شماره ۵۱: تیم اول گروه B- تیم دوم گروه A

بازی شماره ۵۲: تیم اول گروه D- تیم دوم گروه C

۱۱ تیر

بازی شماره ۵۳: تیم اول گروه E- تیم دوم گروه F

بازی شماره ۵۴: تیم اول گروه G- تیم دوم گروه H

۱۲ تیر

بازی شماره ۵۵: تیم اول گروه F- تیم دوم گروه E

بازی شماره ۵۶: تیم اول گروه H- تیم دوم گروه G

مرحله یک چهارم نهایی:

۱۵ تیر

دیدار شماره ۵۷: برنده دیدار شماره ۴۹-برنده دیدار شماره ۵۰

دیدار شماره ۵۸: برنده دیدار شماره ۵۳-برنده دیدار شماره ۵۴

۱۶ تیر

دیدار شماره ۵۹: برنده دیدار شماره ۵۱-برنده دیدار شماره ۵۲

دیدار شماره ۶۰: برنده دیدار شماره ۵۵-برنده دیدار شماره ۵۶

مرحله نیمه نهایی:

۱۹ تیر

دیدار شماره ۶۱: برنده دیدار شماره ۵۷- برنده دیدار شماره ۵۸

۲۰ تیر

دیدار شماره ۶۲: برنده دیدار شماره ۵۹-برنده دیدار شماره ۶۰

رده بندی:

۲۳ تیر

بازنده دیدار شماره ۶۱-بازنده دیدار شماره ۶۲

فینال

۲۴ تیر

برنده دیدار شماره ۶۱-برنده دیدار شماره ۶۲

 

همچنین ببینید…

۳۵ نفری که شانسِ جام جهانی دارند – کی‌روش چه کسانی را به روسیه می‌برد؟

رویارویی ایران با پرتغال در محبوب‌ترین شهر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مشاهده انلاین بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ | ۲۰۱۸ World Cup

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.