همیار مجازی

معرفی بازی aa – بازی سوزن همراه با لینک مستقیم دانلود

معرفی بازی aa – بازی سوزن + لینک مستقیم دانلود

 

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

بازی aa

بازی aa که به دابل اِی (Double A) نیز معروف است، بازی‌ای است که رفته رفته در حال تسخیر تقریبا تمامی گوشی‌ها و تبلت‌ها در سراسر دنیا است! بازی‌ای فوق‌العاده هیجان انگیز و در عین حال بسیار ساده که در زمان پیدایش نسخه اولیه آن در ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، جزو ۲۵ بازی برتر امریکا شناخته شد.

aa یک بازی کاملا ساده است و از گرافیک بسیار پیشرفته نیز بهره نمی‌برد اما در عین حال، از جذاب‌ترین و اعتیاد آورترین بازی‌های موبایل است که در آن تمرکز حرف اول را می‌زند.

 

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

بازی از مراحل مختلف تشکیل شده است به طوری که از مراحل بسیار آسان شروع شده و به مرور سخت و سخت‌تر می‌شود. در آغاز، شما با یک دایره سیاه در مرکز مواجه می‌شوید که در حال گردش حول محور مرکزی خود است. در پایین صفحه نیز چند گوی مشکی با شماره دیده می‌شود.

این گوی‌ها را با ضربه زدن روی صفحه گوشی، به طرف دایره مرکزی بفرستید به طوری که به گوی‌های قبلی که روی دایره در حال گردش است، اصابت نکند. تعداد گوی‌هایی که برای هر مرحله در نظر گرفته شده است روی اولین گوی نوشته شده است.

 

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

در ابتدا بازی بسیار آسان شروع می‌شود اما در ادامه شما با موانع مختلف نیز روبرو می‌شوید. همچنین سرعت حرکت دایره مرکزی نیز متغیر است و گاهی تند و کند می‌شود. دقت و هماهنگی ذهن و دست از جمله مهارت‌های مورد نیاز این بازی است.

این بازی به شدت اعتیاد آور است و اگر با دوستان خود به شکل رقابتی بازی کنید، شکستن رکورد دوستان نیز بسیار لذت بخش است.

 

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

تعداد مراحل

این بازی ۶۰۰ مرحله است و اگر بتوانید از مرحله‌ ۵۰ به بالاتر بروید، کار بسیار بزرگی کرده‌اید، چرا که، این کار بسیار دشوار است و کار هر کسی نیست! با رفتن به مراحل بالاتر، علاوه بر اینکه تعداد ضربات بیشتری باید بزنید، تعداد انشعابات دایره نیز افزایش می‌یابد و در کنار این‌ها، بر سرعت چرخش دایره در هر مرحله، افزوده می‌شود به طوری که گاهی، در کنار تمرکز، باید شانس نیز داشته باشید.

 

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

تنوع بازی

کمپانی General Adaptive پس از موفقیت این بازی، نسخه‌های دیگری از این بازی را با نام‌های ff، th، sp، ao و sn منتشر کرده است که بازی کردن آنها نیز خالی از لطف نیست.

معرفی بازی aa - بازی سوزن - همیار مجازی

 

 

 تماشا کنید …. گیم پلی بازی

 

لینک دانلود

دانلود بازی aa

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.