همیار مجازی

۱۰ ترفند برای پیروزی در PES 2019 | آموزش PES 2019

ترفندهای پیشرفته برای پیروزی در pes 2019

 

همانطور که قبلا در pes 2018 و … همراه شما بودیم، امسال هم در pes 2019 همراه شما هستیم تا ۱۰ ترفند عالی را به شما عزیزان معرفی کنیم. در ادامه این مطلب با شما هستیم تا شما را در این ۱۰ ترفند راهنمایی کنیم که در بازی pes 2019 حریف های شما قادر به شکست شما نباشند. اگر یکی از گیمر های حرفه ای در pes 2018 بودید، می توانید با این ترفند ها به حرفه ای بودن خودتان ادامه دهید؛ زیرا تا چند روزی دیگر این بازی به طور رسمی به بازار عرضه خواهد شد.

 

با ترفند ها و کلک هایی که در ادامه به آن می رسیم می توانید حریف های خود را شکست دهید؛ ولی فراموش نکنید که بدون تمرین قادر به برد های پی در پی نخواهید بود و شما باید به اندازه کافی تمرین کرده باشید و بر ترفند ها مسلط شوید.

 

نکته اول: از دکمه اسپرینت(sprint) زیاد استفاده نکنید تا بازیکنان زیاد خسته نشوند

 

pes 2019
خسته شدن بازیکنان در pes 2019

 

یکی از عادت های غلط و اشتباهات گیمر ها استفاده زیاد از دکمه اسپرینت (sprint) است که بازیکنان را خسته می کند و توانایی آنان کاهش پیدا می کند و باعث پاس ها و ضربات بی دقت و اشتباه می شود. در pes 2019 فضای بیشتری برای پاسکاری وجود دارد و شما می توانید با استفاده از این فضا پاسکاری و دریبل زنی بیشتری انجام دهید؛ فقط زمانی از دکمه اسپرینت(sprint) استفاده کنید که آنها (حریف) قادر به ایجاد یک حمله خطرناک باشند.

 

نکته دوم: در دفاع کردن صبور باشید

یکی از ویژگی های pes 2019 مقابله با حمله حریف است؛ در نتیجه اگر بدون برنامه به سمت بازیکنی که توپ را دارد یورش ببرید، فضای خالی بزرگی برای آنان ایجاد می شود که این فرصت را به تیم حریف می دهد که به راحتی قادر به گلزنی باشند. در نتیجه صبور بودن در هنگام دفاع یکی از مهمترین ترفند ها است که می تواند باعث موفقیت شما شود.

 

نکته سوم: تعویض کردن بازیکنان در وقت های مناسب 

 

pes 2019
تعویض های زود هنگام در pes 2019

 

در pes 2019 این قابلیت وجود دارد که وقتی توپ به اوت رفت، تنها با فشردن سه دکمه تعویض انجام دهید؛ چرا که اگر بازیکن خسته خود را دیر تعویض کنید، ممکن است از همان ناحیه ضربه بخورید زیرا توانایی های بازیکن به شدت پایین می‌آید و امکان مصدوم شدن آن زیاد می شود. به همین دلیل از بازیکنان تازه نفس استفاده کنید تا از سرعت تیمی و توانایی های او استفاده کنید.

 

نکته چهارم: از تکل های لغزشی با احتیاط استفاده کنید

 

در pes 2019  مثل همیشه تکل لغزنده آخرین راهکار برای دفع توپ است؛ چرا که اگر تکل موفقیت آمیز نباشد ممکن است یک بازیکن به طور کامل ار بازی اخراج شود یا اخطار بگیرد. پس بهتر است با تمرکز به فکر قطع پاسکاری آنان باشید. از دیگر کار هایی که در جریان بازی برای گرفتن توپ می توانید انجام دهید نیز می توان از جاکی (R2/RT) و پرس حریف با نگه داشتن(X/A) اشاره کرد  و آخرین گزینه برای گرفتن توپ استفاده از تکل لغزنده است. البته در برخی موارد، اگر تکل از جلو زده شود، می تواند حریف را که به دروازه نزدیک می شود، سورپرایز کند.

 

نکته پنجم: از روش های جدید شوت‌زنی در pes 2019 استفاده کنید

 

pes 2019
شوت‌زنی های جدید در pes 2019

 

به عنوان برخی از ویژگی های جدید magic moments در pes 2019 حالات جدیدی برای شوتزنی درون محوطه جریمه تعبیه شده است و شانس گل شدن توپ به عواملی همچون فاصله با دروازه،حرکت توپ، مهارت بازیکن، و شوت در موقعیت مناسب بستگی دارد اما برای گل کردن توپهای داخل محوطه جریمه بهتر است از ضربات کنترل شده با R2/RT استفاده کنید تا شانس گل شدن توپ افزایش یابد.

 

نکته ششم: میزان بازی دفاعی و هجومی تیم خود را تنظیم کنید

 

شما در pes 2019 می توانید میزان میل به تهاجم یا دفاع کردن تیم خود را تنظیم کنید؛ این گزینه در حالت عادی بر روی استاندارد قرار داده شده اما شما می توانید با توجه به شرایط بازی آن را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر تحت فشار شدید قرار دارید و قصد دارید در دقایق پایانی به گل برسید می توانید کل تیم خود را در حالت هجومی قرار دهید که این یک کار ریسکی است.

نکته هفتم: انتخاب بازیکنان سرحال برای تیم خود

 

pes 2019
انتخاب بازیکنانی که روحیه بهتری دارند

 

در بازی pes 2019 قبل انجام هر کاری در ترکیب، ابتدا در game plan سراغ بازیکنانی بروید که روحیه و توانایی بالاتری دارند و فلش آنها رو به بالا است. برای دیدن میزان روحیه و توانایی بازیکنان کافیست R2/RT را در game plan فشار دهید. بازیکنانی که فلش رو به بالا دارند در وضعیت خوبی قرار دارند. این موضوع تاثیر قابل توجهی در عملکرد بازیکن فوق در زمین مسابقه دارد بنابراین بازیکنان خود را هوشمندانه انتخاب کنید و تنها بر اساس آمار آنها، ترکیب اولیه را نچینید.

 

نکته هشتم: از تمام عرض زمین در بازی استفاده کنید

 

همانطور که در بالاتر اشاره شد در pes 2019، فضاسازی یکی از راههای موفقیت در بازی است در نتیجه در موقع حمله می توانید با دریبل زدن بازیکن حریف یا پاسهای کوتاه، فضای خوبی برای سایر بازیکنان ایجاد کنید و به دفعات منطقه بازی را عوض کنید تا تمرکز حریف از سبک بازی شما به هم بریزد. با تعویض مکرر منطقه بازی، فضاهایی که برای حمله کردن نیاز دارید، نمایان می شود و می توانید از این فضاها برای ضد حمله استفاده کنید.

 

نکته نهم: با شرایط آب و هوایی زمان بازی هماهنگ شوید

 

pes 2019
شرایط آب و هوایی در pes 2019

 

در pes 2019 شرایط آب و هوایی برفی نیز تعبیه شده و شما باید بازی در هر شرایط آب و هوایی از جمله بارانی و برفی را بلد باشید چرا که در این شرایط، بازیکنان تکنیکی و سریع شما احتمالاً لیز میخورند و باید حساب همه احتمالات را در شرایط جوی مختلف بکنید؛ مثلا بدون تردید در شرایط برفی یا بارانی اگر به سانتر کردن در حالت سرعت بازکنتان فکر کنید، بازیکنتان لیز خواهد خورد و توپ از دست می رود.

 

تنظیمات Advanced instructions را حتماً انجام دهید

با به کار بردن ترفند های pes 2019 در بازیهای خود، به شکل قابل ملاحظه ای شانس خود برای پیروزی بر حریفان را افزایش خواهید داد؛ با ما در ادامه با سایر آموزشهای مرتبط با PES 2019 همراه باشید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازی PES 2019 روز چهارشنبه به طور رسمی معرفی خواهد شد

آموزش کامل دریبل و تاکتیک های پی اس ۲۰۱۸ | PES 2018 SKILL’s

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.