همیار مجازی

تصاویری باور نکردنی که از سطح مریخ گرفته شده است!!

۱_چهره ای شبیه به انسان در مریخ

 

فضاپیمای viking 1 orbiter سال ۱۹۶۷ از کنار مریخ عبور کرد و عکسی از آن گرفت،عکسی که گرفته بود بسیار جالب بود زیرا چهره ی موجودی شبیه به انسان را در آن به نمایش میگذاشت.در این عکس همانطور که آشکار است احتمالا این چهره ی یک سازه ی مصنوعی یا دست ساز است که از زیر خاک سر درآورده و بخش بزرگ آن زیر خاک مدفون است که توسط فرا زمینی ها برا ی یادبود ساخته شده است.

 

چهره ی شبیه به انسان

 

۲_کویری پوشیده شده از درختچه ها و بوته ها

در نگاه اول این عکس شبیه به عکسی ماهواره ای از یکی از بیابانهای زمین است.اما درواقع این عکس مربوط به زمین نیست و توسط global surveyor از مریخ گرفته شده است.همانطور که گفته شد این عکس بسیار شبیه به زمین است که توسط یک تیم مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و در آخر به این نتیجه رسیدند که نقاط تیره  رنگی که در عکس وجود دارد در واقع موجودات(بوته ها یا درختچه) زنده هستند که فرضیه بیگانگان مریخی را قوت میبیخشد.

 

مریخ
کویر در مریخ

 

۳_لوله ها یا تونل های شیشه ای

آنچه که در عکس میبینید تونل یا لوله ی شیشه ای ساخت بشر نیست بلکه این عکسی جالب از مریخ است. شرکت NASA این عکس را همانند سایر عکس های جالبی که از مریخ گرفته شده است را پدیده ای طبیعی میداند که خودبه خود به وجود امده است و کار موجودات فضایی یا … نیست. اما بعضی از افراد که این عکس هارا دیده اند درباره ی آن نظرات جالبی را ارائه داده اند بعضی از افراد میگویند: موجوداتی که در این سیاره وجود دارند از این تونل یا لوله ها برای انتقال مواد مورد نیاز خود استفاده میکنند بعضی دیگر هم که به فرازمینی ها اعتقادی ندارند میگویند:پدیده ای کاملا طبیعی است که فقط در مریخ روی میدهد.

 

مریخ
لوله یا کانال شیشه ای در مریخ

۴_ خرچنگ فضایی

در عکس پایین که مشاهده میکنید شاید برای ما که عادی از آن عبور میکنیم چیزی وجود نداشته باشد اما افرادی هستند که با کنجکاوی تمام آنرا رصد میکنند همانطور که در قسمت زوم میبینید موجودی شبیه به خرچنگ در آن وجود دارد که توسط همین افراد کنجکاو به عکس های فضایی پیدا شده است که آن را خرچنگ مریخی نامگذاری کرده اند در واقع ناسا این عکس را هم همانند عکس های دیگر بی ارزش خوانده و آن را چیز عادی و طبیعی جلوه میدهد.

 

مریخ
خرچنگ مریخی

 

۵_موجودی شبیه به زن

عکس زیر توسط مریخ نورد کنجکاو شکار شده است که توجه بسیاری از یوفولوژیست ها را به خود جلب کرده زیرا تصویر آن کاملا شفاف است و عکس موجودی با موهای بلند را نمایش میدهد که عده ای آن را زن یا دختر مریخی نامیده اند.

مریخ
دختر مریخی

 

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “تصاویری باور نکردنی که از سطح مریخ گرفته شده است!!

اى كاش كه نيروى هوا فضا سباه بيكير اين جريان هم ميشد و از كسايى كه جند ساله در اين مورد مطالعه ميكردن دعوت ميشد تا ايران را در اين زمينه سر بلند ميكرديم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.