همیار مجازی

۶ بازیگر بالیوود که مدتی را در زندان سپری کرده‌اند

بازیگران الگوی جامعه‌اند و به علت شهرتشان باید مانند یک شهروند قانونمند به قوانین احترام بگذارند تا الگوی خوبی برای دیگران باشند اما آنها هم گاهی اوقات مرتکب جرم می شوند و به دلیل اینکه قانون برای همه یکسان است دستگیر می شوند و به زندان خواهند رفت


۱ – سلمان خان

زندان

سلمان خان در دادگاهی در سال ۱۹۹۸ ، بدلیل شکار آهوی سیاه‌کل در طول فیلمبرداری از فیلم ما با هم هستیم به ۵ سال زندان محکوم شد.

وی یک هفته را در زندان گذراند و در نهایت به قید وثیقه آزاد شد.


۲ – آکشی کومار

زندان

آکشی کومار در یک رویداد از هفته مد Lakme ، از همسرش توینکل خانا خواسته بود تا شلوار جینش را باز کند!

این کار موجب اختلاف شدیدی بین آنها شد و پرونده‌ای علیه آکشی کومار تشکیل شد و با توجه به رفتار ناخوشایندش ، وی و همسرش دستگیر شدند و

بعدا به قید وثیقه آزاد شدند.


۳ – سیف علی خان

زندان

سیف علی خان در یک رستوران با تاجری به نام اقبال شارما درگیر شد و ظرف چند ساعت به بازداشتگاه رفت ؛ اگرچه تمام اختلافات در عرض دو سه روز به پایان رسید.


۴ – سانجی دات

زندان

سانجی دات ۵ سال را در زندان گذرانده است

سانجی دات در سال ۱۹۹۳ ابتدا بخاطر مالکیت غیر قانونی اسلحه دستگیر شد و به ۱۶ ماه زندان محکوم شد ؛ بعد در جریان بمب گذازی سال ۱۹۹۳ی شهر بمبئی به جرم همدستی با بمب گذاران متهم شد . وی این اتهام را رد کرد و طی سالیانی مرتب گرفتار دادگاه و هرچند مدتی را در حبس بود.

وی تا سال ۲۰۱۳ هجده ماه را در زندان سپری کرد . در سال ۲۰۱۳ با رأی نهایی دادگاه عالی هند ، سانجی دات به پنج سال حبس محکوم شد و با حساب هجده ماه حبسی که او کشیده وی باید سه سال و نیم دیگر به زندان می رفت.

سرانجام در سال ۲۰۱۶ سانجی دات از زندان آزاد شد.

این آزادی دائمی است


۵ – فردین خان

زندان

فردین خان در حین خرید مواد مخدر از شخصی ، توسط پلیس دستگیر شد . وی پس از اینکه ۵ روز را در زندان سپری کرد ، به قید وثیقه آزاد شد.


۶ – جان آبراهام

زندان

جان آبراهام در سال ۲۰۰۶ با موتورسیکلتش با دو نفر تصادف کرد و پلیس او را به علت بی دقتی در رانندگی به ۱۵ روز حبس محکوم کرد.

 

بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.