همیار مجازی

۲۰ نکته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی جالب درباره‌ی لئوناردو دی کاپریو که احتمالا از آن خبر ندارید!

اطلاعاتی جالب درباره‌ی زندگی دی کاپریو :

لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. او در نوامبر ۱۹۷۴ در شهر لس آنجلس به دنیا آمد؛ اسم کامل او لئوناردو ویلیام دی کاپریو است. پدرش «جورج دی‌کاپریو» و مادرش «ایرملین ایندربرکن» نام دارد؛ پدرش یک نویسنده است.

دی کاپریو

 

۱ –

مادرش هنگامی که در موزه ایتالیا به تابلوی لئوناردو داوینچی نگاه میکرد ، او برای اولین بار به شکم مادرش لگد زد به همین دلیل او را لئوناردو نامیدند.

۲ –

او در مجموعه‌ی تلویزیونی «رامپر روم» اولین نقشش را در سن ۵ سالگی بازی کرد.اما به علت رفتارش اخراج شد!

۳ –

پدر و مادرش در زمان کودکیش از هم جدا شدن و او دوران کودکی اش را کنار مادربزرگ و پدربزرگش در آلمان گذرانده است به همین دلیل او به زبان آلمانی نیز اشراف دارد.

۴ –

دی کاپریو چند روزی را در خانه‌ی نوجوانان معلول ذهنی سپری کرد تا بتواند متناسب با شخصیت آرنی گریپ در فیلم چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می دهد؟ بازی کند.

دی کاپریو

 

۵ –

مدیر برنامه هایش قبل از اینکه دی کاپریو به شهرت برسد از او خواسته بود که نامش را به لنی ویلیامز تغییر دهد اما او این را نپذیرفت و با همین نام به شهرت رسید.

۶ –

او در صحنه‌ای از فیلم جنگوی زنجیرگسسته با قدرت بر روی میز کوبید و شیشه‌ی روی میز را شکست و در این حرکت دستش را برید و به شدت دستش آسیب دید. جالب اینجاست آن سکانس را با همان دست بریده ادامه داد و بازیگرای صحنه بروی خودشان نیاوردند و گارکردان نیز کات نداد.

دی کاپریو

 

۷ –

دی کاپریو سردسته‌ی یک گروه مخفی بود. او با توبی مگوایر و دیوید بلین و … یک گروه مخفی تشکیل داده بود. در این گروه کارهای عجیب و غریبی انجام شده است. نام این گروه در ابتدا Pussy Posse بود و بعدا که تعداد گروه زیاد شد این نام را به Wolf Pack تغییر دادند.

دی کاپریو

 

۸ –

مدل موی دی کاپریو در فیلم تایتانیک در بین جوانان افغان بسیار محبوب شده بود و طالبان این مدل مو را ممنوع کرد و آرایشگرانی که موی آنها را مانند دی کاپریو درست کرده بودند را دستگیر کرد.

دی کاپریو

 

۹ –

در سال ۲۰۰۵ دی کاپریو توسط مدلی مورد حمله قرار گرفت و صورتش بخیه برداشت و بشدت آسیب دید.

دی کاپریو

 

۱۰ –

نقش آناکین اسکای‌واکر در فیلم جنگ ستارگان را ابتدا به دی کاپریو دادند اما او آن را رد کرد.

دی کاپریو

 

۱۱ –

لئوناردو اولین انتخاب برای نقش هانس لاندا در فیلم حرامزاده‌های لعنتی بود که آن را هم نپذیرفت.

دی کاپریو

 

۱۲ –

تایتانیک با بازی دی کاپریو در بین دختران نوجوان آمریکایی بسیار محبوب است؛به گونه‌ای که ۷ درصد از دختران آمریکایی در طول ۵ هفته اول ، دو بار آن را تماشا کرده‌اند.

دی کاپریو

 

۱۳ –

دی کاپریو هرگز مواد مخدر مصرف نکرده است؛ اما او مجبور بود تا از کارشناسان مواد مخدر کمک بگیرد تا برای فیلم گرگ وال استریت آماده شود.

دی کاپریو

 

۱۴ –

دی کاپریو محافظ محیط زیست است؛ او بنیاد لئوناردو دی‌کاپریو را برای حمایت از تلاش های پایدار تأسیس کرد؛ او همچنین عضو هیئت مدیره شورای دفاع از منابع طبیعی و جهانی آمریکاست.

دی کاپریو

۱۵ –

دی کاپریو در سال ۱۹۹۷ برای بازی در فیلم تایتانیک مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار دریافت کرد و در سال ۲۰۰۰ مبلغ ۲۰ میلیون دلار برای بازی در فیلم ساحل دریافت کرد. از آن سال به بعد برای بازی در هر فیلم تقریبا ۲۰ میلیون دلار دریافت می کند بجز فیلم گرگ والستریت که برای بازی در این فیلم ۲۵ میلیون دلار دریافت کرد.

۱۶ –

او پنج بار مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

۱۷ –

مارک والبرگ گفته است زمانی که او و دی کاپریو در ابتدا ، زمانی که در فیلم خاطرات بسکتبال با هم بودند ، از همدیگر بیزار بودند اما آنها اکنون دوستای صمیمی هستند.

دی کاپریو

 

۱۸ –

دی کاپریو سیگار الکترونیکی می کشد.

 

۱۹ –

ابتدا او برای بازی در فیلم مرد عنکبوتی در نقش پیتر پارکر انتخاب شد اما او آن را رد کرد و در نهایت این نقش به دوست دوران کودکی‌اش توبی مگوایر داده شد.

دی کاپریو

 

۲۰ –

قد دی کاپریو ۱۸۳ سانتی متر است.

دی کاپریو

 

بیشتر بخوانید:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خانه
  • اخبار
  • سینما
  • ۲۰ نکته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی جالب درباره‌ی لئوناردو دی کاپریو که احتمالا از آن خبر ندارید!