همیار مجازی

ویژگی جدید Netflix – از این پس میتوانید برنامه را تنها با چشمانتان کنترل کنید!

این می تواند یک گام به سوی ویژگی های بهتر دسترسی در آینده باشد. شرکت Netflix یک ویژگی جدید به نام EyeNav معرفی کرده که کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از حرکات چشم و علامات صورت، از جمله بیرون آوردن زبان، از برنامه (این ویژگی فقط برای iOS موجود است) استفاده کنند.


ویژگی

 

نت فلیکس یک شرکت جهانی رسانه جاری و تولیدکننده مجموعه‌های تلویزیونی است که تا آغاز سال ۲۰۱۶ تعداد مشترکانش به بیش از ۷۵ میلیون نفر رسید. این شبکه در سال ۱۹۹۷ در شهر لوس گاتوس در ایلات کالیفرنیا بنیان گذاری شد. این شرکت در حال حاضر حدود ۳۷ درصد از کاربران خود را از ایالات متحده دارد. هم‌اکنون در ۱۹۰ کشور دنیا خدماتش را ارائه می‌دهد. این شرکت ابتدا اقدام به کرایه دی وی دی از فیلم های مختلف نمود. بعد از آن شروع به تولید محصولات و فیلم های مختلف نمود. اکنون ۱۳۷ میلیون کاربر در جهان دارد.


ویژگی EyeNav توسط FaceID اپل امکان پذیر است. همان تکنولوژی که را برای ردیابی دقیق موقعیت چشم و چهره بکار گرفته میشود.

برای بستن یک صفحه و بازگشت به موقعیت قبلی و یا برای اینکه ویدئویی را متوقف کنید کافی است زبانتان را بیرون بیاورید!

ویژگی

اگر ویژگی Eye Nav برای همیشه در برنامه قرار داشته باشد، می تواند Netflix را برای افراد مبتلا به اختلالات حرکتی مناسب تر کند.
eBay هم از یک مفهوم مشابه استفاده می کرد که مردم را با حرکت دادن سر خود به خرید می رساند.

John Fox و Ben Hands و Steve Henderson سه نفری هستند که این ویژگی جدید را ایجاد کردند. آنها امیدوارند که این ویژگی جدید به Netflix اضافه شود. مهندسان این ویژگی را فرصتی برای آزمایش ایده های جدید Netflix می دانند که ممکن است بعدا تصویب و اضافه شود.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.