همیار مجازی

مایکروسافت بازی Crackdown 3 را در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ عرضه می کند

از سری بازی های کمپانی مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت ، نسخه جدید بازی Crackdown 3 را به نمایش گذاشت. عرضه این بازی برای چندمین بار است که به تأخیر افتاده، در ابتدا قرار بود در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۷ همزمان با Xbox One وارد بازار شود؛ اما شرکت مایکروسافت این تاریخ را به ماه دوم یا سوم سال ۲۰۱۸ موکول نمود. در نهایت مایکروسافت اعلام کرد که در ۱۵ فوریۀ ۲۰۱۹ این بازی را روانه‌ی بازار خواهد کرد.

مایکروسافت

Crackdown 3 یک بازی ویدیویی در سبک اکشن ماجراجویی برای مایکروسافت ویندور و ایکس باکس است که توسط دیوید جونز ساخته شده و توسط مایکروسافت استودیو منتشر شده است. این مجموعه ۹ سال پس از انتشار بازی ویدیویی Crackdown 2 که در سال ۲۰۱۰ برای Xbox 360 ارائه شد، منتشر شده است. Crackdown به این شهرت دارد که می توان همه چیز را در آن نابود کند.

در بازی Crackdown نقش اصلی بازی یک تیرانداز قوی و همچنین یک مکانیک است که می توان اسلحه و مهماتش را ارتقا داد و با پیشرفت بازی هیجانش نیز بیشتر می شود. گویا مأمویت ها و مراحل این بازی بسیار سخت است. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که Crackdown برای دانلود رایگان از طریق فروشگاه Xbox بدون هزینه اضافی به مشترکین Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت

بیشتر این تأخیر زمانی اضافی، صرف بهبود تصاویر گرافیکی شده است. پس با اطمینان می توان گفت این بازی با کیفیت بهتر ارائه خواهد شد.

در کنار اعلام تاریخ جدید، مایکروسافت یک حالت چند نفره جدید برای Crackdown 3 با نام Wrecking Zone منتشر کرد؛ در این یک حالت میتوانید در دو تیم پنچ نفره بازی کنید که میزان تخریب به مراتب بیشتر خواهد بود.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.