همیار مجازی

بهترین بازی های Xbox One در سال ۲۰۱۸ | Xbox one X & S

یازده تا از بهترین بازی های اکس باکس یک :

اکس باکس وان ، یک کنسول بازی ویدئویی خانگی است که در ۲۱ مه ۲۰۱۳ توسط شرکت مایکروسافت معرفی شد. این کنسول از نسل هشتم کنسول های بازی و سومین کنسول بازی در خانواده اکس باکس و جانشین اکس باکس ۳۶۰ به شمار می‌رود. در لیست بهترین ها تمام سبک های بازی در نظر گرفته شده است. با ما باشید با بهترین بازی های اکس باکس یک در سال ۲۰۱۸


Forza Horizon 4

بهترین

بازی Forza Horizon 4 ، یک تجربه رانندگی عالی و منحصر به فرد است و مسلما یکی از بهترین بازی های مسابقه ای است که مدت زمانی طولانی در لیست برترین ها بوده است. در این مجموعه شما در بریتانیا رانندگی می کنید و آب و هوای غیر قابل پیش بینی ما را با استفاده از ویژگی های جدید می تواند تجربه ای جدید از این بازی باشد؛ علاوه بر اینها شما بازی در تمام فصول را تجربه خواهید کرد.


Hitman 2

بهترین

بازی Hitman 2 یک بازی لذت بخش و هیجان انگیز در سبک مخفی کاری است که کارکتر اصلی این بازی همان مرد شماره ۴۷ است ( آدم کش حرفه‌ای فیلمی با همین نام : Hitman ) و شما در قالب این شخصیت بازی خواهید کرد.


Far Cry 5

بهترین

Far Cry 5 تغییر چندانی نسبت به نسخه های قبلی نداشته است؛ اما خالی از نوآوری هم نیست. در این نسخه برای اولین بار بازیکن قادر به شخصی سازی شخصیت اصلی می باشد و بازی برای جنسیت، سن و یا رنگ پوست و لباس پروتاگونیست محدودیتی در نظر نمی‌گیرد و شخصیت اصلی باید خود به تنهایی یا به کمک افراد گروه مقاومت به نقاط مهم تحت کنترل یا ادوات و تجهیزات شخصیت منفی صدمه وارد کند، مناطق مختلف شهر را آزاد کند و امتیاز مقاومت کسب کند.


Resident Evil 7

بهترین

Resident Evil 7 یک بازی ویدئویی در سبک ترس و بقا است که توسط شرکت Capcom در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ اکس‌باکس وان منتشر شد. این یازدهمین قسمت اصلی در مجموعه بازی‌های Resident Evil به‌شمار می‌رود و بر خلاف نسخه های پیشین که با دید سنتی سوم شخص دنبال می‌شد، این نسخه به صورت چشم‌انداز اول شخص می‌باشد. این یک بازی مهیج است و پر از کارکتر های ترسناک است که برای طرفداران بازی های ترسناک یک بازی ایده آل است.


Dishonored 2

بهترین

Dishonored 2 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجرایی و مخفی‌کاری که توسط استودیو آرکین ساخته شده است. این بازی دنباله‌ای بر قسمت اول Dishonored به شمار می‌رود که در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ برای اکس‌ باکس وان عرضه شد.


Gears of War 4

بهترین

Gears of War 4 یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت کانادایی کوئلیشن توسعه یافته و بوسیله‌ی استودیو مایکروسافت برای اکس‌ باکس وان منتشر شده است.


Sea of Thieves

بهترین

Sea of Thieves دارای داستان های سرگرم کننده‌ای است که در طول بازی می توانید در کشتی تجربه کنید. شما در این کشتی با ارواح رو به رو خواهید شد؛ به عنوان ناخدای دزدان دریایی می توانید تجربه‌ی جدیدی در بازی داشته باشید.


Halo 5: Guardians

بهترین

Halo 5: Guardians یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های Halo است که توسط ۳۴۳ Industries ساخته شده است و بوسیله‌ی استودیو مایکروسافت در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به طور انحصاری برای کنسول ایکس‌ باکس وان عرضه شد.


Rise of the Tomb Raider

بهترین

Rise of the Tomb Raider یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجرایی است که توسط استودیوی کریستال داینامیکس توسعه یافته و به وسیله‌ی استودیو مایکروسافت به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌ باکس وان و در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شده‌ است.


Overwatch

بهترین

Overwatch یک بازی ویدئویی چند نفره تیمی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط بلیزارد انترتینمنت ساخته و منتشر شده است. یکی از ویژگی های این بازی مشارکت چندنفره با استفاده از قهرمانان مختلف، هر کدام با توانایی‌ ها و نقش خود می باشد. Overwatch در تاریخ ۲۴ مه سال ۲۰۱۶ برای ایکس‌باکس وان به بازار عرضه شد.


Ori and the Blind Forest

بهترین

Ori and the Blind Forest جنگلی که منبع اصلی حیات خود را از دست داده و موجود روح‌ مانندی که خود را با هر خطری مواجه می‌کند تا زندگی را به جنگل برگرداند.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “بهترین بازی های Xbox One در سال ۲۰۱۸ | Xbox one X & S

[…] بهترین بازی های Xbox One در سال ۲۰۱۸ | Xbox one X & S […]

[…] بهترین بازی های Xbox One در سال ۲۰۱۸ | Xbox one X & S […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.