همیار مجازی

پلیس دبی ، پرواز با موتورسیکلت‌‌های پرنده را به افسرانش آموزش می‌دهد

پلیس دبی اعلام کرد به زودی استفاده از موتورهای پرنده را برای انجام عملیات گشت زنی آغاز می کند و بدین منظور در حال آموزش نیروهای خود است.

 

پلیس

نام این متور سیکلت Hoverbike S3 است.


همکاری پلیس دبی با شرکت روسی :

شرکت روسی Hoversurf ، سال گذشته اهداف پیش بینی شده را به خوبی برآورده کرد؛ یک سال پس از شروع به کار این شرکت، با پیشرفت های چشمگیری که داشت ، موتورسیکلت Hoverbike خود را در نمایشگاه فناوری GITEX به عنوان موتورسیکلت پرنده‌ی پلیس دبی به نمایش گذاشت؛ این شرکت با یک مدل جدید بازگشته و این تحولی جدید در تکنولوژی است.
شرکت Hoversurf در حال حاضر اولین واحد تولید سری S3 2019 Hoverbike را تحویل داده و حال، به آموزش افسران دبی برای پرواز با این موتورسیکلت مشغول است.

پلیس
سرتیپ  Khalid Nasser Al Razooqi، مدیر کل اداره اطلاعات هوش مصنوعی پلیس دبی، اعلام کرد که به دنبال بهره‌ گیری از این موتورسیکلت‌ ها به عنوان راهی برای عبور از ترافیک‌ های سنگین هستند؛ او گفت که قصد داریم تا سال ۲۰۲۰ به طور رسمی این موتورسیکلت های پرنده را وارد خیابان ها کنیم.

Joseph Segura-Conn ، مدیر عامل اجرایی Hoversurf توضیح داد که :

پلیس دبی دارای حق انحصاری این محصول است؛ ما در حال حاضر ما دو نفر را آموزش می دهیم بعدا هر تعداد که آنها بخواهند آموزش خواهیم داد.

وی افزود :

شارژ باتری متورسیکلت ها با تکنولوژی کنونی به اندازه کافی دوام نمی آورد اما با تراکم انرژی باتری و استفاده از باتری های قوی تر و مواد جدیدی مانند گرافن می تواند زمان پرواز را در آینده افزایش دهد.

اگر شما عضو نیروی پلیس نیستید می توانید Hoverbike را به قیمت ۱۵۰ هزار دلار خریداری کنید؛ جالب است بدانید در آمریکا برای استفاده از این موتورسیکلت مجوز پرواز لازم ندارید.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “پلیس دبی ، پرواز با موتورسیکلت‌‌های پرنده را به افسرانش آموزش می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.