همیار مجازی

بازی Journey برای ویندوز منتشر شد؛ بررسی نسخه‌ی PC بازی Journey

نسخه‌ی کامپیوتر (ویندوز) بازی Journey برای اولین بار منتشر خواهد شد؛ فروشگاه Epic Games از عرضه این گیم برای کامپیوتر خبر داد.

بازی

بازی ماجراجویی Journey که در اصل بطور انحصاری در سال ۲۰۱۲ برای کنسول پلی استیشن ۳ (و بعد ها برای کنسول پلی استیشن ۴) عرضه شده بود، یکی از زیباترین و هنرمندانه‌ترین محصولات صنعت بازی‌ های ویدیویی‌ است که بزودی برای پلتفرم PC عرضه می‌شود و بر روی فروشگاه کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) که قرار است با فروشگاه بزرگ استیم (Steam)، مهم‌ترین سرویس بازی‌ های ویدیویی در پلتفرم PC، رقابت کند برای خرید در دسترس قرار خواهد گرفت.

این بازی توسط کمپانی that game ساخته شد و کمپانی Sony Computer Entertainment آن را منتشر کرد.


Journey یک اثر ویدیویی هنری و خلاقانه است که داستان آن حول ماجراجویی یک فرد انسان مانند می‌چرخد و وی در یک صحرا و بیابان طلایی رنگ بی‌کران سرگردان مانده و به سمت یک کوه بلند در فاصله بسیار دور حرکت می‌کند. شما در نقش یک ماجراجو، مسیر پر از فراز و نشیب برای رسیدن به کوه بلند را طی می‌کنید که در این مسیر چالش‌ها و معماهای گوناگونی سر راه شما قرار می‌گیرند. همچنین، در این ماجراجویی بسته به سایر بازیکنان، افراد می‌توانند دردسرهای مختلفی را برای شما به وجود آورند و یا در حل پازل‌ها شما را یاری کنند.

در نهایت، اگرچه اتمام کامل بازی هنری Journey بیش از چهار الی پنج ساعت به طول نمی‌ انجامد، اما این عنوان در همین بازه زمانی کوتاه به لطف داستان عمیق و موسیقی‌های خارق العاده، شما را به خود درگیر کرده و لحظات لذت بخشی را برای شما رقم می‌ زند.

تمرکز کمپانی «دت‌ گیم» بر روی هنر های بصری و صوتی در Journey و همچنین واکنش احساسی این بازی نسبت به مخاطبان، باعث شد این کمپانی به شهرت بسیار خوبی دست یابد.

تاریخ عرضه‌ی Journey روی کامپیوتر هنوز مشخص نشده است.

شما می‌توانید نسخه‌ی کامپیوتری بازی Journey را از  اینجا  تهیه کنید.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.