همیار مجازی

تصاویر نسل جدید آئودی A3 به اینترنت راه پیدا کرد!

تصاویر جدیدترین آئودی A3 قبل از انتشار رسمی شرکت Audi ، در اختیار رسانه ها قرار گرفت.  این خودرو دارای طراحی مشابه با آئودی A1 است. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان معرفی و عرضه نسل جدید آئودی A3 در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

 

تصاویر

عکاسان به صورت مخفیانه موفق به ثبت تصاویر از تست مدل جدید آئودی A3 شدند.

نسل کنونی آئودی A3 در نمونه های سدان و کانورتیبل (خودروی کروکی) در اختیار خریداران قرار می گیرد. این خودرو تحت مدل ۲۰۱۵ در بازار ایالات متحده آمریکا برای فروش عرضه شده است. بنابراین به نظر می رسد نسل جدید به زودی معرفی و روانه‌ی بازار شود.

آئودی جدید A3 با استفاده از مجموعه‌ای متفاوت از چرخ های آلیاژی تست شده است، که برای دومین بار آن را در جاده های عمومی خواهیم دید.

در حالی که فروش خودروهای SUV در بازار ایالات متحده آمریکا افزایش پیدا کرده، شرکت آئودی موفق به فروش بیش از ۳۱،۰۰۰ واحد آئودی مدل A3 و S3 در سال ۲۰۱۶ و بیش از ۲۳،۰۰۰ خودرو در سال ۲۰۱۷ شده است.

 

تصاویر

با توجه به پیشرفت خودروها، از تحولات واقع در این خودرو به نظر می رسد که با وجود افزایش اندازه، وزن کلی A3 باید کمی کاهش یافته باشد؛ همچنین این خودرو قاعدتا باید نسبت به نسل فبلی عملکرد بهتری داشته باشد.

در حال حاضر در رابطه با موتورهای مورد استفاده در این خودرو اطلاعاتی منتشر نشده است. انتظار می رود آئودی برای این محصول خود، موتور ۴ سیلندر توربوشارژر به همراه نمونه پلاگین هیبریدی (PHEV) در نظر بگیرد. احتمال عرضه این خودرو در نسخه تمام الکتریکی نیز وجود دارد.

تکنولوژی بکار رفته‌ی بهتر و اندازه‌ی بزرگتر به این معناست که قیمت ها به طور جزئی افزایش می یابد، بنابراین انتظار می رود قیمت این خودرو از نسل قبلی‌اش بالاتر باشد.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.