همیار مجازی

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان ؛ نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب | دانلود فیلم های یوتیوب به این معنی است که شما می توانید آنها را بدون اتصال به اینترنت تماشا کنید. این روش برای مواقعی که شما در مکان هایی هستید که اتصال اینترنت وجود ندارد، بسیار مناسب می باشد.

دانلود ویدیوهای مورد علاقه‌ از یوتیوب و سایر سایت های بارگزاری و پخش ویدیو، بسیار لذت بخش است و شما دیگر مجبور نیستید برای هربار تماشای ویدیو، به اینترنت متصل باشید. این کار شدنی است و شما می توانید آن را به صورت رایگان انجام دهید.


آیا دانلود ویدیوهای YouTube قانونی است؟

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

استفاده از برنامه ها و ابزارهای شخص ثالث برای دانلود ویدیوهای یوتیوب قانونی نیست؛ به گونه‌ای که در شرایط استفاده از سرویس یوتیوب ذکر شده است که شما تنها قادر به پخش مستقیم ویدیوها در سیستم های خود هستید (نه دانلود آنها). در شرایطی هم ممکن است کار شما موجب نقض حق نسخه برداری کپی رایت شود؛ مگر اینکه صاحب اثر اجازه‌ی این کار را با شروط دلخواه داده باشد یا اینکه شما مجوز حق نسخه برداری را داشته باشید و آن را در دید عموم قرار دهید یا تنها آن را برای خودتان نگه دارید. راه های زیادی برای دانلود ویدیو از یوتیوب وجود دارد. در انتخاب بهترین روش برای دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان و بهترین نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب با ما همراه باشید.


دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان از طریق کامپیوتر

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

مراحل دانلود از طریق نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب :

۱ – ۴K Video Downloader را دانلود کنید

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

برای دانلود فیلم های یوتیوب به وسیله‌ی رایانه‌ی شخصیتان، ابتدا ۴K Video Downloader را دانلود کنید. این نرم افزار چند منظوره کاملاً رایگان است و قادر است تا انواعی از فیلم های یوتیوب، از قبیل فیلم های ۳۶۰ درجه و ۳ بعدی را دانلود کند. بعد از دانلود، مراحل نصب را تکمیل کرده و روی پایان کلیک کنید.

۲ – نشانی اینترنتی ویدیو را کپی و جایگذاری کنید

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

مرورگر وب خود را باز کنید، ویدیویی را که می خواهید از یوتیوب دانلود کنید، پیدا کرده و URL آن را از نوار آدرس کپی کنید. سپس به ۴K Video Downloader بازگردید و نشانی را در قسمت بالا، سمت چپ جایگذاری کنید. این نرم افزار، اطلاعاتی را در مورد ویدیو بازیابی می کند و گزینه‌های انتخاب کیفیت را به شما می دهد. این موارد با توجه به کیفیت اصلی ویدیوی شما متفاوت خواهد بود. این نرم افزار قادر است ویدیوهای YouTube را در صورت وجود، با وضوح ۴K دانلود کند.

۳ – کیفیت و فرمت ویدیو را انتخاب کنید

دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

یکی از کاربردهای فوق العاده‌ی ۴K Video Downloader این است که به شما امکان می دهد علاوه بر دانلود هر فیلمی که در یوتیوب قرار دارد، آنها را با فرمت های صوتی مانند mp3 نیز دانلود کنید. در سمت چپ می توانید انتخاب کنید که فایل به صورت صوتی باشد یا تصویری و در سمت راست می توانید فرمت فایل را انتخاب نمایید. ما به شما، انتخاب ویدیو با فرمت mp4 را پیشنهاد می کنیم؛ زیرا این کار باعث می شود کیفیت ویدیوهایتان در بالاترین حد ممکن دانلود شود و حجم فایل ها نیز افزایش می یابد و تقریباً می توان آن را بر روی تمامی دستگاه ها پلی کرد.

بعد از این کارها کیفیت ویدیو را انتخاب کنید. ما به شما بالاترین رزولوشن را پیشنهاد می کنیم؛ اما در نظر داشته باشید استخراج ویدیوها با کیفیت بالا زمان بیشتری طول می کشد و میزان فضای بیشتری از حافظه‌ی دستگاه را اشغال خواهد کرد.

اکنون زمان آن رسیده است که ویدیوی مورد نظرتان را دانلود کنید و از تماشای آن لذت ببرید.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “دانلود فیلم های یوتیوب به صورت رایگان | نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.