همیار مجازی

بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ برای حفظ امنیت کامپیوتر شما

بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ | وجود نرم افزار آنتی ویروس در کامپیوتر شما ضروری است؛ زیرا شما وقتی به اینترنت متصل می شوید یا حافظه‌های جانبی مانند microSD و USB را به کامپیوترتان متصل می کنید، در صورت نبود آنتی ویروس ممکن است ویروس ها و بدافزارهای مخربی وارد کامپیوتر شما شوند و با توجه به قدرتی که دارند، اثرات مخرب متفاوتی را بر روی کامپیوتر شما خواهند گذاشت. ما یک لیست از بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ تهیه کرده‌ایم؛ با ما همراه باشید.

این نرم افزارها، تمامی درگاه های ورودی کامپیوتر شما را بررسی می کنند و فایل ها و وب سایت های مخرب را به درستی شناسایی می کنند و در برابر اتصال حافظه‌های جانبی، امنیت کامل را ایجاد می کنند و در صورت وجود هرگونه فایل مخربی، آن را سریعاً پاک می کنند. این آنتی ویروس ها انواع مختلقی از ویروس ها را شناسایی می کنند و با بروزرسانی آنها، در صورت وجود فایل مخرب و یا ویروس جدید، ایمنی کامل را برای دستگاه شما فراهم می کنند.


بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ :

در حالی که تمامی آنتی ویروس هایی که ما بررسی کرده‌ایم، همگی نرم افزاری قدرتمند بوده و از کامپیوتر شما در برابر نرم افزارهای مخرب محافظت می کنند، Kaspersky Antivirus 19 و Winndows Defender مایکروسافت، بهترین نرم افزارهایی اند که ما به شما پیشنهاد می کنیم.

۱ – Kaspersky Free Antivirus 19

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2019 | Kaspersky

Kaspersky Free Antivirus 19 یکی از بهترین ابزار ضد ویروس و تروجان محسوب می شود. در نصب این نرم افزار از شما خواسته می شود تا اجازه‌ی دسترسی خودکار را به تمامی بخش های دستگاهتان بدهید تا بتواند به طور کامل کامپیوتر شما را ایمن کند. شما با ایجاد یک حساب کاربری، می توانید از این آنتی ویروس استفاده کنید و مجوز استفاده‌ی ۱ ساله به شما داده می شود که به صورت اتوماتیک، یک سال دیگر تمدید می شود.  این نرم افزار دارای گزینه‌های پیشرفته‌ای است و می توان به صورت برنامه ریزی شده و در وقت های مشخصی، کامپیوتر شما را اسکن کند.

ما معتقدیم این بهترین آنتی ویروس رایگانی است که می توانید دانلود کنید که دارای عملکرد عالی و امکانات فراوانی است.


۲ – Microsoft Windows Defender

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2019 | ویندوز Defender

دومین مورد از لیست بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ ، آنتی ویروس خود ویندوز به نام Windows Defender می باشد. ویندوز Defender محصول مایکروسافت است که برای ویندوز ۸ و ۸٫۱ و ۱۰ ارائه شده است. این آنتی ویروس مرتباً بروز می شود. شاید برای بسیاری افراد، چون این آنتی ویروس همراه ویندوز است، گزینه‌ی مناسبی به نظر نیاید و از آن استفاده نکنند. اما اینطور نیست؛ این دستگاه دارای قابلیت های زیادی است که علاوه بر محافظت در برابر ویروس، مشکلات کلی دستگاه شما را بررسی می کند. در یک آزمایش، از ۷۵ نوع بدافزاری که به ویندوز تزریق شد، تمامی آنها را تشخیص داد و آنها را سریعاً پاک کرد.


۳ – Avast Free Antivirus

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2019 | Avast

Avast ، آنتی ویروسی رایگان و کاربردهای ضدویروسی جامع است که به طور کلی از عملکرد خوبی برخوردار است. همچنین این نرم افزار دارای افزونه‌ی مرورگر است و از کامپیوتر شما در برابر داده‌های مخرب سایت محافظت می کند. Avast دارای رابط کاربری ساده است و کار با آن بسیار آسان است. این نرم افزار از دستگاه شما در برابر هرگونه آسیب احتمالی محافظت می کند. تنظیمات پیشرفته‌ی آنتی ویروس این امکان را می دهد که URL هایی که هرگز را که مایل نیستید، اسکن نکند. طبق آزمایشاتی که به عمل آمده، این نرم افزار ۹۹٫۲ درصد از تهدیدات بدافزاری را شناسایی می کند.


۴ – AVG AntiVirus Free

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2019 | AVG

از سال ۲۰۱۶ ، AVG متعلق به شرکت Avast شده است و در کل عملکردی مشابه آنتی ویروس Avast دارد؛ اگرچه تفاوت های جزئی در رفتار پیشفرض آنها وجود دارد. شما می توانید این نرم افزار را در زمان نصب سفارشی سازی کنید. اگر شما از امنیت مرورگر خود راضی هستید، می توانید از نصب مرورگر ایمن AVG اجتناب کنید. رابط کاربری خاکستری و سبز رنگ این نرم افزار، نمای کلی را از وضعیت حفاظت شما، زمان آخرین اسکن و بروزرسانی ها و دکمه‌ی سریع اسکن و … را ارائه می دهد. طبق آزمایشاتی که بر روی AVG Free انجام شده، این آنتی ویروس قادر است ۹۹٫۵ درصد ار ویروس ها و بدافزارهای مخرب را تشخیص و از سیستم شما پاک کند.


۵ – Bitdefender Antivirus Free

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2019 | Bitdefender

پنجمین مورد از لیست بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ ، Bitdefender Antivirus Free می باشد. بعد از تصب این نرم افزار از شما خواسته می شود تا برای استفاده از آن، وارد حساب کاربری خود شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید. رابط کاربری نرم افزار آسان است؛ به گونه‌ای که بعد از اینکه وارد آن می شوید، پنجره‌ای نشان می دهد که نوشته شده آیا کامپیوتری شما در برابر ویروس ایمن است یا نه؟ و در کنار آن یک دکمه‌ی مستقیم اسکن قرار داده شده است.

همچنین شما می توانید فایل ها و پوشه‌ها را با کلیک بر روی آنها به روی این آنتی ویروس بکشید و رها کنید که اگر یک فایل غیر منتظره یا ناشناخته در سیستم خود مشاهده کردید، سریعاً آن را اسکن کند. در آزمایشی که بر روی این نرم افزار انجام شد، Bitdefender توانست همه‌ی بد افزارها و ویروس هایی که به کامپیوتر تزریق شده بود را شناسایی و پاک کند.


بیشتر بخوانید :

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “بهترین آنتی ویروس های رایگان ۲۰۱۹ برای حفظ امنیت کامپیوتر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.