همیار مجازی

بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ | Best 4K monitors 2019

بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ | برای مدت زمان طولانی، مانیتورهای ۴K، بهترین انتخاب برای خرید بودند و تنها براینکه مانیتوری ۴K باشد، بسنده می شد. اما امروزه برای هرکدام از این مانیتورها انواعی از نمایشگرها با کیفیت و ویژگی های فوق العاده و مناسب برای بهترین و گرافیکی ترین بازی های رایانه‌ای ارائه می شود. امروزه موج جدیدی از مانیتورهای ارزان قیمت ۴K که اخیراً به بازار آمده اند ایجاد شده است و در قیمت های متفاوت عرضه می شود. در معرفی بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ با ما همراه باشید.


بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ :

۱ – Dell Ultra HD 4K Monitor P2715Q

بهترین مانیتورهای فورکی 2019 |

اندازه‌ی این مانیتور ۴۶۰ دلاری ۲۷ اینچ می باشد و دارای کنترل های بصری روی صفحه نمایش و یک صفحه نمایش فوق العاده ارگونومیک است که از زاویه دید وسیع و رنگ های قوی نیز بهره می برد. تنظیمات کیفیت تصویر قوی نیستند، اما این مانیتور حتی بدون تنظیم نیز عالی تر از تمام مانیتورهای ۴K در دسترس بوده و برای هر نوع استفاده مناسب است. با این حال قیمت آن مقرون به صرفه است. در حالی که قیمت آن در ابتدا ۷۰۰ دلار بود، اما اکنون می توانید آن را ۴۶۰ دلار خریداری کنید. صفحه نمایش P2715Q دارای نسبت تصویر ۱۶:۹ و رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ می باشد. این نمایشگر از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ پشتیبانی می کند. حداکثر روشنایی این نمایشگر ۳۵۰ cd / m² می باشد و زمان پاسخگویی دستگاه ۹ میلی ثانیه طول می کشد.

۲ – BenQ PD2700U

کم‌حاشیه و زیبا

اگر شما به دنبال یکی از بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ برای استفاده‌ی روزمره هستید و نمی خواهید پول زیادی بابت آن بپردازید و دنبال زیاده روی امکانات اضافه نیستید، BenQ PD2700U گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شماست. اندازه‌ی صفحه نمایش این مانیتور، ۲۷ اینج و نسبت تصویر نمایشگر ، ۹:۱۶ و رزولوشن آن ۲۱۶۰ در ۳۸۴۰ می باشد. زمان پاسخگویی این مانیتور، ۵ میلی ثانیه است. BenQ PD2700U قابلیت پشتیبانی از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ را دارد. درجه‌ی روشنایی مانیتور ۳۵۰ cd/m² و نسبت کنتراست نمایشگر آن ۱۳۰۰:۱ می باشد.

۳ – Monoprice 27 4K UHD

اندازه‌ی صفحه نمایش این مانیتور ۲۷ اینچ می باشد و نمایشگر آن دارای رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ می باشد. درجه‌ی روشنایی این مانیتور ۳۵۰ cd/m2 است و برای انواعی از محیط ها مناسب است. صفحه نمایش Monoprice 27 دارای نسبت تصویر ۱۶:۹ و نسبت کنتراست ۱۰۰۰۰۰۰۰:۱ است و زمان پاسخگویی دستگاه ۵ میلی ثانیه طول می کشد. این مانیتور هم از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ پشتیبانی می کند.

۴ -Asus ROG PG27AQ

مانیتور UHD ؛ مناسب برای گیمینگ

این مانیتور ۲۷ اینچی قابلیت پشتیبانی از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ را دارد و برای بازی بسیار مناسب است. نسبت تصویر نمایشگر PG27AQ 9:16 است و درجه‌ی روشنایی آن ۳۰۰ cd/m2 می باشد. زمان پاسخگویی این مانیتور ۴ میلی ثانیه است و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ را دارا می باشد.

۵ – Asus ROG Swift PG27UQ

صفحه نمایش مانیتور به گونه‌ای ساخته شده که بازی ها را در دو نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ و ۵۰۰۰:۱ به زیبایی غیرقابل تعریفی به نمایش بگذارد. این صفحه نمایش ۲۷ اینچی دارای رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ می باشد و با وجود درجه‌ی روشنایی ۱۰۰۰ cd/m2 ، درخشان‌تر از آنچه که انتظار دارید. مطالب را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. این نمایشگر قابلیت پشتیبانی از ۹۹ درصد رنگ های RGB را داراست.

۶ – ViewSonic XG2700-4K

اندازه‌ی نمایشگر این مانیتور، ۲۷ اینچ و نسبت تصویر آن ۱۶:۹ می باشد. این صفحه نمایش با داشتن رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ ، قابلیت پشتیبانی ۱٫۰۷ میلیارد رنگ را دارا است. زمان پاسخگویی این دستگاه ۵ میلی ثانیه می باشد.


۷ – AOC U2879VF

مانیتوری مقرون به صرفه؛ مناسب برای گیمینگ

اندازه‌ی صفحه نمایش AOC U2879VF از دیگر مانیتور های این لیست کمی بزرگتر و ۲۸ اینچ می باشد. صفحه نمایش U2879VF رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ را دارا می باشد. نسیت تصویر و نسبت کنتراست این نمایشگر به ترتیب ۱۶:۹ و ۱۰۰۰:۱ می باشد. U2879VF قابلیت پشتیبانی از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ را داراست و درجه‌ی روشنایی صفحه نمایش آن ۳۰۰ cd/m2 می باشد.

۸ – Acer Predator X27

زمان پاسخگویی این مانیتور ۴ میلی ثانیه است. Acer Predator X27 قابلیت پشتیبانی از ۱۶٫۷ میلیون رنگ را دارد و به یک صفحه نمایش ۲۷ اینچی با نسبت تصویر ۱۶:۹ و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ مجهز است. درجه‌ی روشنایی نمایشگر Acer Predator X27 میزان ۱۰۰۰ cd/m2 می باشد. همچنین رزولوشن این صفحه نمایش ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ می باشد.

۹ – LG 43UD79-B

این مانیتور بزرگترین اندازه نمایشگر را در بین بهترین مانیتورهای فورکی ۲۰۱۹ داراست. اندازه‌ی نمایشگر این مانیتور ۴۲٫۵۱ اینچ می باشد. این نمایشگر رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ را داراست و نسبت کنتراست آن ۱۰۰۰:۱ می باشد. درجه‌ی روشنایی مانیتور ۳۵۰ cd/m2 می باشد و زمان پاسخگویی مانیتور ۵ میلی ثانیه طول می کشد. این صفحه نمایش از ۱٫۰۷ میلیارد رنگ پشتیبانی می کند.

۱۰ – LG UltraFine 4K Display

درجه‌ی روشنایی مانیتور LG UltraFine نسبتاً خوب است و ۵۰۰ cd/m2 می باشد. این مانیتور به یک صفحه نمایش ۲۱٫۵ اینچی با رزولوشن ۴۰۹۶ در ۲۳۰۴ مجهز می باشد که نسبت تصویر ۱۶:۹ و نسبت کنتراست ۱۲۰۰:۱ را دارا می باشد. زمان پاسخگویی مانیتور ۱۲ میلی ثانیه طول می کشد. LG UltraFine قابلیت پشتیبانی از ۱۶٫۷  میلیون رنگ را دارد.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.