همیار مجازی

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 ؛ YouTube to MP3

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 | اگر شما می خواهید به صدای یک ویدیو در یوتیوب به صورت آفلاین گوش دهید، می توانید با استفاده از روش های مختلفی، ویدیو را دانلود کرده و سپس از یک ابزار جداگانه برای استخراج صدای ویدیو استفاده کنید و آن را در فرمت مورد نظر خود ذخیره کنید. اما بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 این امکان را برای شما فرام می کند تا به صورت مستقیم و با یک کلیک هردو کار را انجام دهید و ویدیوهای یوتیوب را به صورت صدا دانلود و ذخیره کنید. در معرفی بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 با ما همراه باشید.

سایت های زیادی وجود دارند که صداهای ویدیوهای یوتیوب را برداشته و فایل صوتی را برای دانلود قرار می دهند. ما در اینجا بر روی نرم افزارهای دستکتاپ متمرکز می شویم. این برنامه ها دارای مزایای متعددی هستند؛ آنها سریعتر از ابزارهای مبتنی بر مرورگر عمل می کنند؛ همچنین این نرم افزارها نیازی به ثبت نام ندارند و اغلب به شما اجازه می دهند که صداها را از چندین ویدیو به صورت همزمان استخراج کنید. در اینجا ما بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 و یا هر فرمت صوتی دیگری معرفی خواهیم کرد. اما یادتان نرود که باید برای دانلود هر ویدویی از یوتیوب، مجوز حق نسخه برداری از آن را تهیه کنید. زیرا یوتیوب تنها به شما اجازه‌ی تماشا و اجرای ویدیوهایش را می دهد (نه دانلود).

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 :

۱ – Any Video Converter Free

URL ویدیو را جایگذاری کنید و بر روی شروع کلیک کنید

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 | Any Video Converter Free

این نرم افزار دارای گزینه‌های زیادی برای انتخاب فرمت فایل است. این نرم افزار قادر است فرمت های ویدیوی را به یکدیگر تبدیل کند و همچنین می توان از آن برای دانلود ویدیو از یوتیوب و ذخیره‌ی آنها به عنوان mp3 استفاده کرد. این دقیقاً همان چیزی است که ما دنبال آن هستیم. هنگام نصب این نرم افزار مواظب باشید ابزارهای تبلیغاتی را نصب نکنید. کار با نرم افزار آسان است؛ برای دانلود فایل های mp3 ، آدرس ویدیو را در قسمت استخراج نرم افزار قرار داده و برای تکمیل دانلود منتظر بمانید.

۲ – ۴K YouTube to MP3

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 | 4K YouTube to MP3

۴K YouTube to MP3 بسیار شبیه ۴K Video Downloader است؛ اما بیشتر بر روی استخراج صدا از ویدیوها با فرمت های مختلف تمرکز کرده است. علی‌رغم نام آن، این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا صدای موجود در ویدیوها را با فرمت های کم حجم ogg و m4a در بیت ریت های مختلف دانلود کنید. البته در بالاترین نرخ بیت هم، سریع و بدون دردسر است. این نرم افزار نتها برای ویدیوهای یوتیوب مناسب است، بلکه قادر است تا از ویدیوهای سایت های محبوبی مانند Vimeo و Flickr و Facebook و SoundCloud تنها با کپی کردن URL از مرورگر خود و جایگذاری آن در نرم افزار دانلود کند.

۳ – Free YouTube to MP3 Converter

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 | Free YouTube to MP3 Converter

Free YouTube to MP3 Converter نرم افزاری رایگان و دارای تبلیغات است؛ هنگام نصب مراقب باشید ابزارهای تبلیغاتی اضافی را نصب نکنید.  این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و آسان است و گزینه‌های زیادی برای تبدیل و دانلود ویدیو وجود ندارد. از یک منوی ساده می توانید کیفیت و فرمت فایل مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را دانلود نماید. زیبایی و کارآمدی این محصول در این است که چیز اضافی و گیچ کننده‌ای وجود ندارد و طراحی آن به گونه‌ای است که به آسانی به هدفتان برسید.

۴ – ۴K Video Downloader

بهترین نرم افزار تبدیل فیلم های یوتیوب به mp3 | 4K Video Downloader

این نرم افزار می تواند ویدیوهای یوتیوب را به فرمت های ogg یا mp3 یا m4a تبدیل کند. مانند ۴K YouTube to MP3 ، این نرم افزار نیز قادر است تا ویدیوهایی غیر از یوتیوب را دانلود کند. کافیست آدرس ویدیو را از مرورگر خود کپی کنید و روی Paste URL کپی کنید. نسخه‌ی رایگان این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا ۲۴ فیلم را در یک لیست پخش دانلود کنید. مخصوصاً برای دانلود چند آهنگ خاص که توسط یک هنرمند گفته شده مناسب است. شما می توانید لیست پخش های طولانی را به فرمت mp3 تبدیل و یکباره دانلود کنید. ۴K Video Downloader هیچ ابزار تبلیغاتی و اضافی را ندارد.

۵ – ClipGrab

ClipGrab از رابط کاربری ساده‌ای بهره می برد و کار با آن بسیار آسان است. این نرم افزار، کار استخراج صدا از ویدیوها را با سرعت زیادی انجام می دهد. در خود این نرم افزار ابزار جست و جو موجود است و می توانید ویدیوهای سایت مورد نظر خود را مستقیماً دانلود کنید. این ابزار کابردی، تبلیغات ندارد و کاملاً رایگان می باشد.


بیشتر بخوانید :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.